Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Verdiği sözü tuttu

YazarMesaj
ßy-Kuru
Site Sahibi
Site Sahibi
ßy-Kuru

Verdiği sözü tuttu Empty
MesajKonu: Verdiği sözü tuttu   Verdiği sözü tuttu Empty2008-03-16, 17:03

Galatasarayımız, Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldı ve Ali Sami Yen'deki rövanş için avantaj sağladı. Hiç kuşku yok ki sarı-kırmızılı ekibimizin genç futbolcusu Arda Turan, ortaya koyduğu başarılı performansla dev derbiye damgasını vuran isim oldu. Sabah Gazetesi'nin 5 Şubat tarihli haberine göre, yüzde yüzlük bir pozisyonda topu ağlarla buluşturamamasına rağmen Fenerbahçe sağ kanadını etkisiz hale getiren Arda, Kadıköy'deki başarılı oyunuyla annesine verdiği sözü de tutmuş oldu.

"BENİ MUTLU EDECEKSİN"

Ankaragücü karşılaşmasından önce de oğlunu arayarak, "Kendine dikkat et. Hocanın sözlerinden çıkma" diye nasihatte bulunan Yüksel Turan, Fenerbahçe derbisinden önce de Arda'ya telefon açtı. Yüksel Hanım, "Yarın sahaya çık ve beni gururlandır. İçimde güzel bir his var. Sanki Fenerbahçe karşısında öyle bir futbol oynayacaksın ki beni mutlu edeceksin. Maçtan sonra yanıma gururlu bir şekilde gel" dedi.

"SENİ UTANDIRMAYACAĞIM"

Annesine "Seni utandırmayacağım" diye söz veren Arda, Fenerbahçe maçında taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan bir grafik çizdi ve annesini 'gururlandırdı.' Maçın ardından yine söz verdiği gibi annesini ziyaret ederek el
http://www.sanal-forum.yoo7.com

Verdiği sözü tuttu
1 sayfadaki 1 sayfası