Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MEMATİ AŞKLA TANIŞTI!

YazarMesaj
ßy-Kuru
Site Sahibi
Site Sahibi
ßy-Kuru

MEMATİ AŞKLA TANIŞTI! Empty
MesajKonu: MEMATİ AŞKLA TANIŞTI!   MEMATİ AŞKLA TANIŞTI! Empty2008-03-20, 17:11

Kurtlar Vadisi’nin en korkusuz, en acımasız karakterlerinden Memati de sonunda aşkla tanıştı! Ama tabii yine kendi üslubuyla…

Kurtlar Vadisi’nin en gözü kara karakteri Memati, aşk ve kadınlar konusunda hep mesafeliydi. Geçtiğimiz sezon finalinde bu durumunu “Kaç yaşına geldik, ne tek bir gül goncası aldık, ne tek bir gül goncası verdik” diye dile getirmişti. Hatta kadın meseleleri yüzünden sık sık diğer karakterlere takılan Memati, şimdi aşkla tanışıyor!

Güllü Erhan ve Nevzat’la birlikte Limancı İlyas Reis’in oğlu Ali Osman’ın doğum günü için bara giden Memati, aşkla da tanışmış oldu. Model Gamze’ye “kadınımsın” diyen ve gerisini dinlemeyen Memati, “Mematice” yaşanacak bir sevdaya ilk adımı attı. Hem de Gamze’nin, en sevdiği düşmanı Bulut tarafından karşısına çıkarıldığını hiç fark etmeden….

İŞTE O SAHNE!

MEMATİ: Adın ne?
GAMZE: Gamze… Sizin?
MEMATİ: Sen benim adımı bilmiyor musun?
GAMZE: Hayır?
MEMATİ: Adımı bilmeden mi bakıyorsun bana?
GAMZE: Ben bakmadım sana…
MEMATİ: Ben yalan mı söylüyorum.
GAMZE: Sen baktın diye baktım…
MEMATİ: Niye baktığımı biliyor musun?
GAMZE: Niye?
MEMATİ: Seni istiyorum!
GAMZE: Böyle konuşarak istediğin hiçbir şeyi alamazsın!
MEMATİ: Bugüne kadar alamadığım hiçbir şey yok!
GAMZE: Benimle böyle konuşamazsın…
MEMATİ: Ben kadınımla böyle konuşurum! İzinsiz kalkıp giden kadına da kadınım demem, otur!
http://www.sanal-forum.yoo7.com

MEMATİ AŞKLA TANIŞTI!
1 sayfadaki 1 sayfası